BANNERY - PLACHTY

Pro maximální zviditelnění Vaší společnosti Vám můžeme nabídnout velké reklamní plachty a bannery, které jsou opatřeny oky k přichycení kamkoli si jen budete přát. Okraje plachet a bannerů Vám zdvojíme a zavaříme, takže se banner krásně napne a nebude se Vám nikdy třepit.

Díky použití velkoformátového digitálního tisku můžeme potisknout plachty o šíři až 3,6 m, pro větší šíři se dá plachta nastavit, takže není problém vytvořit třeba i plachtu širokou 10 m. Potiskujeme velké množství bannerovin, síťovin, vlajkovin, plachtovin, mashe, velkoformátových papírů, fotografií, billboardů, textilií, folií, apod.

Pro cenu Vaší plachty nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám nezávazně poradíme, co je pro jaké účely nejvhodnější. Vybrat si můžete z ukázkového katalogu přímo ten materiál, který bude přesně vyhovovat Vašim potřebám. Velkou výhodou je tisk od jednoho kusu a jakékoli velikosti. Tiskneme v rozlišení až 720 dpi.


Vyklidto.cz - komplexní vyklízecí servis Fidelite Roznos letáků Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce www.postovni-schranky-simon.cz REMAX Magnum