REKLAMNÍ POLEPY

Slouží pro - popis osobních automobilů, výloh, cedulí, navigačních systémů atd.

Využíváme k výrobě plotr značky DGI, jež se řadí mezi špičku plotrů, které jsou na našem trhu.

Jako řezaný materiál používáme lité plotrové fólie, které jsou odolné povětrnostním vlivům, se standardní 5-ti letou životností garantovanou výrobcem. Dle požadavku zákazníka lze aplikovat polepy fóliemi s životností až 9 let. Zpacováváme i reflexní - odrazové folie, translucentní- světelné, bezpečnostní,...)

Provádíme i aplikaci (nalepení) folií, lze připravit i na tzv. montážní - přenašecí fólii sloužící k pozdějšímu nalepení i samotným zákazníkem. Cena je odvislá od množství, spotřebovaného materiálu, typu fólie, velikosti grafiky či písmen. Pro každou zakázku na požádání zhotovíme zdarma kalkulaci po upřesnění velikosti písmen či grafiky a typu fólií, případně podkladového materiálu (většinou plastové desky). Přesvěčte se sami o našich nízkých cenách, kvalitě, rychlosti a profesionalitě zpracování. Polepy standardně realizujeme do 3 dnů od schválení korektury.


Vyklidto.cz - komplexní vyklízecí servis Fidelite Roznos letáků Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce www.postovni-schranky-simon.cz REMAX Magnum